Belaidis USB portatyvinės žaidimų konsolės

Belaidis USB portatyvinės žaidimų konsolės pastatytas į daugiau klasikiniai žaidimai, patobulinta versija konstrukcija leidžia dvi gamepads daugiau glausta ir kilnus, jei norite žaisti klasikiniai žaidimai su draugais ar šeima, prašome, pasirinkite jį!Jis gali patenkinti savo poreikius!

Belaidžio "Bluetooth" ryšio žaidimų valdiklis

Belaidžio "Bluetooth" ryšio žaidimų valdiklis su jungikliu, kreiptuką, PC, šis belaidis valdiklis suderinamas su "nintendo" Įjungti konsolę.Nereikia diegti jokių tvarkyklių, jis gali būti naudojamas po prisijungimo kodą.Ergonomiškas dizainas ir lengvas dizainas, padaryti jį patogiu, net ilgas valandas nepertraukiamo žaidimo.

Platus Suderinamumas ir "Bluetooth" Bevielio ryšio Valdikliai

Šis belaidis "Bluetooth" valdiklį, Suderinamą su "Nintendo" Jungiklis, PS3, PC, "Android" Išmaniųjų Telefonų ir TV Box.Tai gera dovanų idėja jums ar draugui,šeimai!

Ergonomiškas Dizainas

Jautrus ir lengvai klavišus, ergonomiškas dizainas ir lengvas struktūra, kad belaidį valdiklį patogu net ir po ilgo žaidimo.

Realus Žaidimas Malonumą

Dvigubos vibracijos su šešių ašių suteikia daugiau realus žaidimas įdomus. (Jūs galite susisiekti su mumis dėl vairuotojo)

Mažas Energijos Suvartojimas

Tiesioginis USB keičiamas su įmontuotą ličio jonų baterija, įkrovimo laikas yra 1-2 valandos.Galite žaisti 6 valandas. (Įvairūs žaidimai gali skirtis.) Jis gali būti naudojamas įprastai, net ir krovimo metu.

Kas įskaičiuota

1 X Valdytojas 1 X Pakavimo dėžutė 1 X USB Kabelis (tipas-C) 1 X Instrukcija

Žymos: analog stick, pereiti gulikit, DUOMENŲ VARLĖ, nintendo jungiklis controlers, gamepad "windows 7", data varlė, kreiptuką ps3, wireless gamepad, kontrolės pc, ps4 gamepad.

4 funkcija Buletooth wireless gamepad " Windows konsolės
Modelis gamepad kreiptuką
Modelio Numeris XYY1216SV
Prekės Pavadinimas DUOMENŲ VARLĖ
Tipas Gamepads
3 funkcija Buletooth wireless gamepad for PC/Anoroid konsolės
Funkcija 1 Gamepad for nintendo konsolės jungiklis
Suderinamos Prekės/Modelis Nintendo
Sąsajos Tipas "Bluetooth"
2 funkcija Buletooth wireless gamepad PS3 konsolėje
Nintendo Modelis NINTENDO JUNGIKLIS
Pakuotė Taip

Parašyti atsiliepimą

Duomenų Varlė Belaidžio "Bluetooth" Gamepad Kreiptuką Valdytojas Kostiumas Windows/PS3/Anoroid/PC/Nintndo Jungiklis Konsolės, Nuotolinio Gamepad

Papildoma informacija

Kaina:€18.15

Kategorija:Vaizdo Žaidimai

SKU: w1043

Atsiliepimai: