Globėjas: deivė Lada

Šventas Medis: Beržas

Data: Gegužės 9 D.-Birželio 1 D.

Moterų ir vyrų, ji yra būdinga nešioti papuošalai, kuri bet kokiomis aplinkybėmis bus pabrėžti savo grožį ir vidinės stiprybės.Mūsų protėviai tikėjo, kad Sidabro Geriausių esmė vidinį pasaulį.Vienas iš šių papuošalų, laikoma, žavesio briedis, ieško, kuria, nesąmoningai, kvėpavimas miršta, ir jūs pradėsite gerbti stipri ir tuo pačiu metu gera magija.Trys vienodos ir tarpusavyje susiję trikampių formos devynių-pažymėjo žvaigždutė, kuri simbolizuoja vienybę su gamta-motina.Amuletas suteikia asmeniui savybes, kurios yra būdingos daugiau moterų nei vyrų.

Senovės Slavų oberegs iš Sidabro visada buvo vertinama dėl gražios išvaizdos ir praktiškumo.Simbolis chertog, kad briedis tiks nerūpestinga žmonių, kurie gyvena trokšta laisvės ir noras beribės idealų.Sidabro gaminiu atrodo puikiai laisvu stiliumi.Iš bridechamber

Elegantiškas Slavų pakabukai yra begalinis darbštumas ir ženklas, kad ateina pavasario pradžia, naujas gyvybės ciklas, kai Gamta bunda po žiemos miego.Gynėjas šį Globėjas yra Mergelė Lada-mama, kas gina šeimos vertybes ir suteikia žmogaus širdis meile.Talismanas yra aprūpinta kūrybinės energijos, kuri padeda stiprinti santykius tarp mėgėjams ir suteikia jiems viską, ko jiems reikia laimingą gyvenimą.

Žymos: lankas plaukų ju, 925 sidabras, priedų paukštis, apkaba clit, fetišas strapon, krūties vakuuminio, diadem vyrai, kūno ju, gėlių vinjetė vestuvių, kojos žiedas.

Metalų Tipas SIDABRINĖ
Pagrindinis Akmuo NĖRA
Kilmės RU(Kilmės)
Pakabučiai Tipas Ratas
Metalinis Antspaudas 925,Sterling
Stilius Etninės
Bauda ar Mados Bauda
Metalo Spalvos SIDABRINĖ
Pakabukas Dydis 30mm
Elemento Tipas Pakabučiai

Parašyti atsiliepimą

Slavyansky amuletas "chertog briedis ir suvirintas ratas" Sidabro 925 Pr Blackening. Svoris Approx. 5 oz. Skersmuo-30mm.

Papildoma informacija

Kaina:€21.66

Kategorija:Fine Jewelry

SKU: w1343

Atsiliepimai: