6pcs Kinų Vakuuminės Medicininė Rinkinys, Ištraukite Dulkių Siurbimo Aparatas Celiulito Terapija, Masažas stiklainius anticeliulitinis Massager

Pakuotė:dėžutėje 6pcs( įvairaus dydžio, Viename Lange )

Visiškai naujas ir aukštos kokybės.

Dalinis vakuumas sukuriamas puodeliai ant odos vartojant šilumos ar siurbimo.

Tai atkreipia iki pagrindinių audinių.Kai taurė liko vietoje ant odos per kelias minutes, kraujo stazė yra suformuota ir lokalizuota gijimas vyksta.

Medicininė terapija buvo toliau plėtojamas kaip priemonė norėdami atidaryti "Meridian" į kūną.

Meridian yra vamzdynai įstaiga, per kurią energijos srautai į kiekvieną kūno dalį, ir per kiekvienas organas ir audinys.

Yra penki dienovidinių ant nugaros, kad, kai atidarytas, suteikti žvalumo, energijos keliauti visą korpuso ilgį.

Buvo nustatyta, kad medicininė yra turbūt geriausias būdas pradėti tų kanalų.

Medicininė taip pat buvo nustatyta, kad įtakos kūno iki keturių colių į audinius, sukelia audinių išlaisvinti toksinus, suaktyvinti limfos sistemą, išvalyti dvitaškis blokadas,

padeda įjungti ir aiškiai venas, arterijas ir kapiliarus, suaktyvina odos, aišku, strijų ir pagerinti venų išsiplėtimas.

Medicininė yra geriausias giliųjų audinių masažas.Medicininė technika, yra labai naudinga, ir labai saugus ir gali būti lengvai išmokti ir įtraukti į savo šeimos sveikatos praktika.

Nauji plastikiniai puodeliai remiasi tradicinių puodelių, taikant tradicinį medicininė terapija kartu su magnetine terapija.

Naujas puodeliai turi padaryti toli su tradicinių uždegimo.Ji turi ne tik pagerino veiksmingumą, bet taip pat supaprastinta tvarka, medicininė terapija.

Patobulinta plastiko puodeliai, senovės Kinų medicininė terapija yra dabar galima tiekti.

Jie lengvai tvarkomi ir saugiau būti naudojami savarankiškai gydyti namuose.

Žymos: 6 roll vakuuminio, cleaner vacum, didelis dulkių jar, elektros medicininė, dulkių medicininė stiklo taurė, kinų masažas, stabdžių traukti pavadėlio, vyrų medicininė terapija, ištraukite vakuuminiai aparatai, gruntas vakuuminio.

Prekės Pavadinimas Sumifun
Pakuotė 6pcs
Funkcija kūno poilsis sveikas Masažas
Dydis Multi Size SML
Prašymas Įstaiga
Pavadinimas medicinos dulkių medicininė
Medžiaga Plastikiniai
Modelio Numeris C838
Elemento Tipas Masažas & Poilsiui

Parašyti atsiliepimą

6pcs Kinų Vakuuminės Medicininė Rinkinys, Ištraukite Dulkių Siurbimo Aparatas Celiulito Terapija, Masažas stiklainius anticeliulitinis Massager

Papildoma informacija

Kaina:€6.48

Kategorija:įvairūs

SKU: w1486

Atsiliepimai: