Datsun dėl darbų/MI-DO (Datsun dėl darbų/Mi-do)-kompaktiškas priekiniai varantys ratai biudžeto sedanas/hečbekas segmento B plus, sukurtos susirūpinimą Avtovaz "kartu su Japonų kompanija "Nissan" specialiai rusijos rinkai atnaujintą platformos " Lada Granta, tipo 2195/Lada Kalina, tipo 2197, pagamintas 2014 m. Automobiliai yra įrengta benzininiai varikliai su tūrio 1,6 litrų.R 4 8 V 82 kw funkcijos, 132 H. M. arba 87 kw, 140 H-M. (variantas su lengvas prijungimas lazdele-Stūmoklio Grupės).Pavarų dėžė: Penkių etapų MCP, ar keturių etapų AKR.Gamyba Rusijoje (tolyati).Mokytis ir kovoti su suinteresuotosiomis vieną iš aukščiau minėtų automobilių, autoriai primygtinai rekomenduojame įsigyti specialiai sukurta, kvalifikuotai parengtas vadovas pasirengę padėti jums suprasti, prietaisas automobilio, ir kad jos priežiūra, todėl, kad daugelis kilometrų atliekami už vairo šį automobilį, suteiks jums džiaugsmo.Čia jūs išmoksite savybės, eksploatavimo ir remonto Datsun dėl darbų/Mi-do.

Ši unikali edition " yra "instrukcija, remonto ir techninės Priežiūros" iš leidyklos "Trečioji Roma".Jo knygos yra vertingos rasti vairuotojai ir automobilių gerbėjai.Kompanija pagamino šimtus knygų, susijusių su mašinomis, įvairių modelių ir markių, pagrindinė dalis, kuri yra skirta remonto, techninės priežiūros ir teisingo veikimo Datsun dėl darbų/MI-DO.Tuo leidykla yra dirbtuvės, kuriose automobiliai yra išardyta ir suremontuotas patyrę meistrai, tiek spalvų iliustracijos, ir jie yra daugiau nei 3000 vadove, jie yra labai aiškūs ir realūs.Knyga apima rekomendacijas specialistų eksploatavimo automobilių, reguliarios techninės priežiūros patarimai Datsun dėl darbų/Mi-do ir visas technines specifikacijas, taip pat kompetentingos instrukcijos diagnostika problemų ir remonto sistemų, vienetai ir vienetų mašinos.Atlikti diagnostika padės sukūrė aukštos kokybės specialistai, tiesiogiai už knygų serijos "remontas be problemų", unikalią sistemą.Su jo pagalba, jūs galite ne tik greitai ir tiksliai nustatyti, kas atsitiko su mašina, bet taip pat pasirinkti patikimiausias būdas siekiant pašalinti gedimus.Leidinyje pateikiama išsamų aprašymą, variklio gedimai ir visos sistemos, taip pat variklio, elektros įranga.Be to, autoriai, vadovas, atkreipkite dėmesį, remontas, sankabos, MPP ir automatinė dėžė, ir taip pat Datsun dėl darbų/MI-DO įstaigų.Serija "remontas be problemų" (leidykla "Trečiosios Romos" kalba pats už save, palaikymo puslapiuose tiksli įvairių lygių mokymo abu specialistai ir vairuotojai, naudinga informacija, rodoma step-by-step algoritmas.

Šis vadovas bus suteikti būtiną pagalbą ir paramą namų dirbtuvėse, tų momentų, planuojamos vienos ar išspręsti problemą patys.Šis vadovas yra rekomenduojama imtis su jumis ir kelyje, nes, deja, niekas nėra apsaugotas nuo nenumatytų automobilio gedimų...

Žymos: datsun logotipas, daihatsu move, datsun, daihatsu sirion, karbiuratorių datsun, automobilis datsun, datsun mi padaryti, datsun ant daryti, Datsun 240z, datsun apie.

Prekės Pavadinimas Третий Рим

Parašyti atsiliepimą

Knyga: Datsun dėl darbų/MI-DO", (b) nuoG. Į. REM. Paslaugos. Tada, spalva. Nuotrauka. Pilkos spalvos. RBP | Trečioji Roma

Papildoma informacija

Kaina:€26.30

Kategorija:įvairūs

SKU: w1919

Atsiliepimai: