Automatinis Piggy Bank ATM Slaptažodį taupyklė Pinigų Monetų Taupymo Dėžutė BANKOMATŲ Banko seifo Indėlių Banknotų Vaikams Gimtadienio Dovana Dropship Savybės: Atrodo, žaislų, tai yra mažas coffer finansų valdymo.Su savo slaptažodžiu ir balso, galite sutaupyti pinigų ir nustatyti taupymo tikslus ir planuoti finansus.Jis gali būti naudojamas saugoti žaislai, papuošalai, "passbook" ir pan.Monetų plyšį galima įdėti į monetų,kaip mažas pinigų gali,taip pat gali pateikti pastabas.Techniniai duomenys: Medžiaga: ABS Prekės dydis: 19 x 13,5 x 13cm/7.48 x 5.31 x 5.12" Pakuotės dydis: 20.5*14.5*14.5 cm/8.07*5.71*5.71" Spalva:Mėlyna/Juoda/Rožinė/Tamsiai Mėlyna/Mėlyna/Raudona/Žalia/Balta/Spalvotų/Aukso Naudojimas: Prašome baterijos įdėjimas prieš naudojimą. 3 "AA" baterijų(neįtraukta). 1. Prašome naudoti naują bateriją ir rekomenduoju dydžio ir specifikacijų reikalaujama už pinigus 2 langelis. Negalima maišyti naujų ir naudotų baterijų. 3. Nemaišyti su kitų rūšių baterijas, negali naudoti šarminius elementus. 4. Jei jūs ketinate naudoti pinigus langelį keletą savaičių, išimkite bateriją.Nes cheminės medžiagos nutekėjo iš baterijos gali sugesti elektroninių dalių.Norėdami atidaryti pinigų dėžutės, visų pirma turite įveskite keturių skaitmenų slaptažodį.Numatytasis slaptažodis yra saugus: 0000 Atlikite šiuos veiksmus ir naudoti saugu.Įveskite 4 skaitmenų slaptažodį, žalia lemputė švies.Jei įvesite neteisingą slaptažodį, raudonos šviesos vyks ir "BANDYKITE dar KARTĄ" skambės pasakyti.Pasukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę, ir ištraukite atviras duris.Žalia šviesa truks apie 10 sekundžių, ir jūs išgirsite, pīkstošs atidarymo.Jei durys atsidaro daugiau nei 10 sekundžių, žalia lemputė dega ir pypsi kas 20 sekundžių.Stop tonu ir uždarykite duris.Įdėti pastabas pinigų lango, ir pažymi, gali būti tiesiogiai įvedami.Tada jūs galite gauti pinigus tiesiogiai pagal slaptažodį.Kai baigsite, uždarykite duris ir užrakinti jį, taip pat.Norėdami pakeisti slaptažodį, atlikite šiuos veiksmus: Įveskite esamą slaptažodį (pagal nutylėjimą 0000) ir atidarykite saugias duris.Paspauskite "*" mygtuką, kad žalia šviesa, ir raudonas mirksi.Įveskite naują 4 bitų slaptažodį 15 sekundžių, ir patvirtinkite naują slaptažodį, paspausdami jį.Du žibintai nustoja mirksėti.Paketą sudaro: 1 x taupyklė Pastaba: Jei naujas slaptažodis nėra įrašytas į 15 sekundžių, programa bus sustabdyti, ir programa turi būti iš naujo.Atleiskite * mygtuką ir uždaryti duris.Pyptelės arba balso įvesti dabartinį slaptažodį ir atidaryti duris.Pastumkite jungiklį (duris atgal) į kairę arba į dešinę pusę stumti beep ar kalbėti.Pastabos: 1. Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū! 2. Prašome leisti 1-3cm matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

Žymos: dėžutė pinigams, pinigų, atm mini, banko taupymo, lauke saugus, atm taupomojo banko pinigų banko, atm, monetos kiaulių, banknotų knyga, jeey atm taupomasis bankas rožinė.

Prekės Pavadinimas possiblenew
Medžiaga ABS
Yra Protingas Prietaisas No
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris Automatinis Piggy Bank
Formos Stačiakampis

Parašyti atsiliepimą

Automatinis Piggy Bank ATM Slaptažodį taupyklė Pinigų Monetų Taupymo Dėžutė BANKOMATŲ Banko seifo Indėlių Banknotų Vaikams Gimtadienio Dovana Dropship

Papildoma informacija

Kaina:€6.17

Kategorija:Namų Dekoras

SKU: w1938

Atsiliepimai: