Kalcio Propionatas Yra Naujo Tipo Maisto Priedas, Kuris Yra Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) ir Jungtinių Tautų Maisto ir Žemės ūkio Organizacijos (FAO) Patvirtinta Saugios ir Patikimos Anti-Miltligė Agentas dėl Maisto ir Pašarų.Kalcio Propionatas Turi Platų Antibakterinis Poveikis Pelėsių, Mielių ir Bakterijų. 1.Kalcio Propionatas Gali Būti Naudojamas kaip Anti-Miltligė Agentas Maistą ir Pašarus ir Išsaugojimo Agentas Duona ir Pyragai.Kalcio Propionatas Yra Lengva Tolygiai susimaišytų su Miltais, Kuris Gali Ne Tik Tarnauti kaip Išsaugoti Konservantas, bet taip Pat Teikia Būtiną Kalcio Žmogaus Organizme, atlieka svarbų Vaidmenį Sustiprina Maisto. 2. Kalcio Propionatas Turi Slopina Pelėsių ir Aerogenic Bacilos, Kurios Gali Sukelti Ropiness Duonos, bet Neturi Slopina Mielių. 3.Jis Yra Veiksmingas Krakmolo, Baltymų ir Naftos cheminių Medžiagų, Pelėsių, Aerobikos Sporas Gaminančių Bakterijų, Gram-Neigiamų Bakterijų, Flavomycin ir Kt., ir Turi Unikalią Miltligė-Įrodymas, ir Antiseptinių Savybių. 4. Tai Yra Naujas, Saugus, Efektyvus ir Plataus Spektro Anti-Miltligė Agentas Maisto, Alaus, Pašarinės ir Zhongyao Preparatas. 5.Kalcio Propionatas, kaip Pašarų Papildas Gali Efektyviai Slopina Gauti Miltligė, Pašaro ir Pratęsti jų Galiojimo laiką Pašarų.Jei Jis Yra Kartu su Kitos Neorganinės Druskos, Ji taip Pat Gali Pagerinti Apetitą, Gyvulių ir Pieno primilžis iš Karvės Pieno.Kalcio Propionatas Yra Mažas Lakumas, Aukštos Temperatūros Varža ir Geras Gyvūnų gebėjimą Prisitaikyti, ir Tinka Įvairių Pašarų. 6. Be to, Kalcio Propionatas, taip Pat Gali Būti Naudojamas kaip Priedas už dantų Pasta ir Kosmetika, Žaisti, Geros antikorozinės Vaidmenį.

Žymos: konservantas dangtis, kalcio karbonato milteliai, iškloti duonos maišeliai, keramikos plokštės padažu, goli obuolių sidro actas gummies tabletes, obuolių sidro actas gummies keto, oro sofos, pupelių maišas, konservantas sijonas, zac.

Tinkamumo Laikas 540 dienų
Departamentas Pavadinimas Suaugusiųjų
Gamintojas Zhejiang Yinuo Biologinių Technology Co., Ltd.
Sertifikavimo ce
pardavėjas Qihe Blue Moon E-Komercijos Co., Ltd.
Mokestis Vienetas Krepšiai
Pakuotė Maišelis Pakuotės
Prekės Pavadinimas KN Sveikatos
Svoris 1
Kilmės KN(Kilmės)
Lytis Unisex

Parašyti atsiliepimą

KN Sveikatos, Maisto Klasės, Kalcio Propionatas 1000 g Konservantas Duona, Actas, Sojos Padažas, Pupelių Produktų Konservantas

Papildoma informacija

Kaina:€24.37

Kategorija:įvairūs

SKU: w272

Atsiliepimai: