Aprašymas: 1、Nešiojamų Dizainas: pėdų šildytuvas funkcijos nešiojamų dizainas, ir ji gali ramiai pateikti šiluma jums, jame nr. mechaninė šildymo, nėra triukšmo.

2、Praktiškas Dizainas: šildytuvo funkcijos anglies kristalų šildymas, todėl atšilimo kojų šildytuvas funkcijos penkių lygių nustatymas temperatūros kontrolės, ir tai funkcijos, pažangaus šildymo, vartosi ir power-off, 30-antra šildymas.

3、Kelias Funkcijas: pėdų šildytuvas yra nešiojamas ir veidrodėliai, jame yra penki-lygio ir temperatūros kontrolės, ir šildytuvas pasižymi keturių pusių šildymas.

4、Užtrauktuko Dizainas: užtrauktukas dizaino šildytuvas apsaugo viršutinį dangtį, iš jų nukristi, palengvinant gaminių lankstymas, ir built-in statramstis viršutinės pakabos oro, ir viršutine polių yra rankiniu būdu reguliuoti pagal vartotojo kelio aukščio.

5、aukščiausios kokybės Medžiagos: šildytuvas funkcijų, importuotų anglies kristalai kaista greitai ir ne sausa, ir jis pasižymi aliuminio folijos, plėvelės, išsaugoti šilumos būti labiau ekologiškos.

Funkcijos: 1. 30 sekundžių greitas šildymas.

2. Penkių lygių nustatymas temperatūros reguliavimas ir šešių lygio nustatymo laikas.

3. Lengva mygtuką, penkių greičių temperatūros reguliavimas / šešių greičių laiko, lengvai senyvo amžiaus žmonėms ir vaikams veikti.

4. Kojų šildytuvas yra rodoma ekrane.

Techniniai Duomenys: Vardas, Pavardė: Nešiojamų Kojų Šildytuvas

Medžiaga: liepsną audinys + anglies pluošto + ne-audiniai

Svoris: apie 2400g

Dydžiai(apytiksl.): aukštis - 50cm/19.69 tam, ilgis - 100cm/39.37 tam, gylis - ne didesnis kaip 36 cm/14.17 tam, pėdos padas plotis - 29cm/11.42 į

Jungiklis: 1. Vienas mygtukas temperatūros reguliavimas (5 lygis).

2. Vienas mygtukas laikas (6 lygio).

3. Temperatūros kontrolė: 1 lygis - 68±5°C, 2-asis lygis - 63±5°C, 3 lygis - 55±5°C, 4 lygis - 40±5°C, 5 lygis - 30±5°C

4. Standartinio kambario temperatūra yra 15 ° C iki 20 ° C.

5. Laikas: 30 min, 60 min, 90 min., 2 val., 3 val., 4 val.

Patarimas: šildytuvas automatiškai išsijungimas po 15 minučių, kai jis nėra naudojamas.

Pakavimo Sąrašas:

Biuro Koja Šiltesnis*1

Žymos: elektrinis kojų šilčiau, sulankstomas puodą kilimėlis, pėdų šilčiau, stalas organų, pėdų biuras, pėdų šildytuvas, butas šildytuvas turas, biuro koja šilta, šuo šildytuvas padas, lankstymo vandens šildytuvas.

Galia 101W & Aukštyn
Medžiaga Kašmyras
dropship Taip
Šilumos Išsaugojimas Trukmė 15 Val. & Aukštyn

Parašyti atsiliepimą

Elektrinis Pėdų Šilčiau Reguliuojamas Termostatas Lankstymo Butas patalpų Šildytuvas "Office" Pagal Stalo Koja Šiltesnis su Tyla Operacija

Papildoma informacija

Kaina:€41.27

Kategorija:įvairūs

SKU: w441

Atsiliepimai: