modname=ckeditor

Produkto Parametrai:

Bendras svoris: 289 g

Revoliucija: 300-1500 r/MIN

Bendras dydis :130*76*75mm

Medžiaga: akrilas, stiprus magnetas, saulės skydelis, grynas varinė emaliuota viela

Skelbimas:

Produkto poreikius (saulės, vonia suteneris lempos, volframo lempos, prožektoriai) ir kitos didelės galios šviesos šaltinio spinduliuotės, pavyzdžiui, liuminescencinės lempos, energiją taupanti lemputė, led lempos nėra pakankamai vairuoti šį produktą!

Stiprus magnetas yra trapus, neleisk stiprus magnetas nemokamai adsorbcija, stiprus poveikis bus sugadinti magnetas.

Akrilo lengva šlifuoti, prieš gamykla yra padengtos plėvele, pristatymas, prašome nerūpi, ir informacija puslapyje yra ne tas pats, jūs nuplėšti plėvelę ir informaciją iš puslapio yra tas pats.

Akrilo alias organinio stiklo, yra natūra, plastiko, prašome nedėkite produkto automobilio ar aukštos temperatūros vietą, bus sukelti akrilo deformacijos ir gaminių žalą.Tuo pačiu metu nepriklauso akrilas, akrilo bus sukelti gedimus.

\

Ilgalaikio baigiasi fiksuotas laikiklis magnetas, imtis atitinkamų poziciją, kaip ilgai, kaip analizė magnetinis laukas generuoja laikiklis abiejuose galuose, magnetas, gali žinoti, duoda magnetai vertikalia kryptimi, tiesą sakant, panašiai dubenį magnetinį lauką, duoda magnetai bus pristatymas į centrą, dubenėlį, taip pat yra viduryje laikiklis abiejuose galuose, magnetas, palaikoma didėjimo.Bet tai tik stabili pakaba galima pakelti neįmanoma, net šiek tiek, bus prarasti pusiausvyrą, tada mes bus būti iš abiejų galų guolių magnetas laikiklis, viduryje magnetas, šiek tiek pirmyn juda šiek tiek, pagal streso analizė, magnetas yra kita jėga, jėga taško judėjimo kryptį, todėl patarimas dėl paramos, ir ne trikdymas gali būti remtis remia vietos trinties kompensuoti, kad protingas, jei tinkamai reguliuoti, trinties bus maža.

Principas-rotacija

Ant pakabos, mums reikia trijų ir daugiau ką dirbti: saulės elementų, emaliuota ritės, ir rubidžio geležies, boro magnetai

Kai šeši saulės elementai yra sujungti į šešiakampio formos ir akis į akį, į teigiamą pusę yra prijungtas prie neigiamos pusės, iš kitos pusės.

Tai saulės elementų su automatine atbulinės eigos funkcija yra prijungtas prie ritės.Per operaciją, saulės elementų, kurie daro teigiamą darbo yra visada gerai apšviestoje padėtį, sukurdamas daug srovės.Tie, kurie padaryti neigiamą darbo yra visada on the dark side, kuriančio nedidelė srovė, todėl, kad rotoriaus gali toliau judėti viena kryptimi

Kokios šviesos??

(1) geriausias šviesos šaltinis, mes turime, yra stiprus saulės spindulių.Galite imtis jav ribų arba pateikti mums atvirą langą į saulėtą dieną.

(2) mes taip pat gali pasukti pagal didelės galios šviesos, tokias kaip vonia, baras, apšvietimas, dekoratyviniai žibintai ir t. t. (dėl atsargumo, prašome kreiptis į produktų)

Produktų Ekranas:

Skirtingai nuo kitų saulės produktai, tai vienas labai pasikeitė išvaizda ir pridūrė, ventiliatoriaus mentės pabaigoje, kuri labai pagerina estetinį jausmą produktas

'

Žymos: už levitation, sr2ez, pasaulyje levitation, stirlingo variklio metalo variklis, didelis magnetic levitation, mendocino variklis, magnetic levitation plante, generatorius "maglev", duracell saulės generatorius, magnetinio levitational modulis.

Parašyti atsiliepimą

Magnetic Levitation Saulės Variklio Modelis Kūrybos Magnetinis Pakabukas Ventiliatorius Lapų Mokslo Dovana Mendocino Motorinių Švietimo Modelis

Papildoma informacija

Kaina:€23.79

Kategorija:įvairūs

SKU: w463

Atsiliepimai: