Žolelių Pagalvėlės Moteriškos Higienos Fuleshu tamponai Pagalvėlės Moterų Sveikatos gamtos herbars panty linijinės rankšluostį Ginekologinės trinkelės ant pardavimo

Produkto Pavadinimas: Fuleshu Ginekologinės Padas

Žolelių pagalvėlės Dozę Naudojimas:

1.Ašara profective popieriaus ir praeities gipso viduryje kelnės sugriežtintos siekiant užsiuvimas.

2.Naudojami 3 dienas prieš ir 4 dienas po menstruacijos laikotarpį.1 ,2 gabalus kiekvieną dieną

Tinka minios:

Tinka ginekologinės pelėsių sekso vulvitis, neįprastos sekso vulvitis, užsiuvimas Sao yra urticant, užsiuvimas, egzema, ir gali būti naudojamas vaginitas, cervicitas, dubens uždegimas, priedo uždegimas ir ginekologinės lyties organų infekcija, ligos palaikomosios terapijos; prevencija ir gydymas po gimdymo, aborto, po žaizdos infekcija; antipruritic antibakterinių, švarus ir priežiūros, išsklaidyti savitą kvapą.Tinka moterų kasdien priežiūra, maitinanti yin ir drėkina tepti.

Funkcija Žolelių pagalvėlės Fuleshu:

No. 1 Greito veiksmingumo, saugus ir labai patikimas,atleisti niežulys ir pašalinti nenormalus kvapas per penkias sekundes.Tai nereiškia, sunaikinti rūgšties, šarmų pusiausvyrą, makšties ir ne alergija, odos ir gleivinės.

2-ojo Išlaikyti Švarus, Patogus ir Higieniškas,jis ne tik gali žudyti ir išsiųsti patogenus, bet taip pat užkirsti kelią įėjimo bakterijų iš išorės ir išlaikyti užsiuvimas švarus visą laiką; Individualus ir sterilios pakuotės, kurios visiškai sutampa su moterų naudojant įprotis, sanitarijos produktas; jis yra patogus paimti ir naudoti, be jokios įtakos, ir sumišimą, ar darbo, verslo ar sporto.

No. 3 Nuolatinė apsauga ir gydant.Ji išsklaido tuščią laikotarpį dienos tradicinių apsaugos, teikia dieną ir naktį apsaugos moterų.Nes makštį yra daugiau lengvai užkrėsti dieną, nei naktį, jei tik apsaugoti ir išgydyti naktį, tai bus atidėti laiką, kančios, sumažinti veiksminga norma, ir padaryti simptomas, periodinis.Tik dieną ir naktį nuolatinė apsauga gali pasiekti gerų rezultatų.

No. 4 Švieži ir patogiai

Padas yra minkštas ir patogus.

Nr.5 Jokio toksinio poveikio ir šalutinio poveikio

Žymos: moterų sveikatos, vištienos sriuba, kinijos tampon, ponios mėnesinių įklotai, sveikatos, medžiaga menstruacijų padas, audinio menstruacijų padas, lactacyd moteriškas servetėlės, moterų menstruacijų, ginekologas.

Kiekis 5
Elemento Tipas Moteriška Higienos
Prekės Pavadinimas FURUIZE
Žolelių Pagalvėlės Kokybės Geriausias
Žolelių Pagalvėlės prekės name3 panty linijinės
Kilmės KN(Kilmės)
Medžiaga 100% Kinų Žolinis Vaistas
Modelio Numeris Žolelių Pagalvėlės
Žolelių Pagalvėlės prekės name2 Ginekologinės Padas
Žolelių Pagalvėlės Kiekis 5vnt
Žolelių Pagalvėlės Medžiaga 100% Kinų Žolinis Vaistas
Žolelių Pagalvėlės prekės name1 Fuleshu panty linijinės

Parašyti atsiliepimą

Žolelių Pagalvėlės Moteriškos Higienos Fuleshu tamponai Pagalvėlės Moterų Sveikatos gamtos herbars panty linijinės rankšluostį Ginekologinės trinkelės ant pardavimo

Papildoma informacija

Kaina:€4.81

SKU: w473

Atsiliepimai: