Pakuotė : 2 maži + 1 didelis dydis

Didelis puodelis ir mažas puodelis, bet ne pareigas ir skersmuo

1. Amžius mažesnis nei 25 metų amžiaus ir neturėjo fizinių pristatymo, rekomenduojama pasirinkti nedidelį puodelį;

2. Jei jūs turite nenaudojamas built-higienos produktai, mes rekomenduojame naudoti mažų puodeliai;

3. Jei vidinis-higienos įpročius, mes rekomenduojame naudojant didelio puodelio;

Žmonės

1. Taikomos subrendusios moterys, visų amžiaus grupėms, ji gali kreiptis į netekėjusi moteris, bet taip pat gali būti taikomi ištekėjusios moterys arba moterys, be kontracepcijos priemones (pvz., pateikimas kūno moterų IUS ir kt.), nepilnamečių nelytinės "messenger" atsargiai;

2. Taikomos visų rūšių moterys, alergiški, taip pat medžiaga tamponai ir lateksui alergiškiems žmonėms;

3. ypač mėgstama sporto moterims, menstruacijų metu, jums tiesiog nereikia jausti jo buvimą turizmo ar įvairių sporto šakų, jis atneš jums skiriasi nuo praeities patirtis

Naudoti menstruacinis puodelis

1. pateikti menstruacinis puodelis

Prieš naudojant menstruacinis puodelis, prašome nusiplaukite rankas prieš pirmą mėnesinių taurės paskirties vietos, turi būti sterilizuotas į verdantį vandenį; pasirinkti savo kelią padėtyje (sėdint, stovint ar nuleidimo formulė), siekiant palengvinti įdarbinimo, gali būti vandens ar vandens pagrindu tepimo skysčio drėkinimo menstruacinis puodelis.

Laikykite rankas ant abiejų pusių taurės vidurio perkrautas, karštojo išspaudimo (ekstruzijos) juostelės taurės šiek tiek palenkti žemyn kelią lėtai stumiama į makštį, tada pakelkite pirštą, menstruacinis puodelis visiškai pratęstas adsorbuotos ant gimdos kaklelio.

2. Pašalinti menstruacinis puodelis

Plaukite rankas, pasirinkti savo poziciją ir surasti apačioje menstruacinis puodelis, atsipalaiduoti raumenys pirštais suspauskite apačioje taurės šiek tiek, kad oras galėtų laisvai įeiti, tada švelniai stumti juos į išorę prolapsas menstruacinis puodelis, pirmą kartą iš, svarbiausia yra leisti organizmui išlikti atsipalaidavę, jei jūs negalite naudoti šį metodą pašalinti reikia gyventi su savo pirštų prisilietimu apačios taurės, išspausti šiek tiek, todėl, kad krašto taurės ir makšties sienelių atskyrimą, tada ji yra lengva nuimti ir išmesti taurės kraujo, nuplaukite vandeniu.

3. Pakeisti laiką

Žodis nebuvo panaudota daugiau kaip 12 valandų, konkretus laikas eiti per kraują ir reguliuoti pagal individualų.

4. Gali būti perdirbamas

Jei sąlygų, išplaukite su šiltu vandeniu ir muilu, menstruacinis puodelis būti naudojamos pakartotinai, jei kelionės ar nėra vandens, vartotojai gali servetėlės švarus, sąlyga, o tada nuplaukite vandeniu.

5. Dezinfekuoti

Valyti menstruacijų menstruacinis puodelis su šiltu vandeniu ir muilu, po aktus su verdančiu vandeniu arba dezinfekcijos, dezinfekcijos, dezinfekcijos rekomendacijas apie:

Verdančio vandens: a konteineris, pripildytas vandenyje 2-5 minutes.

Dezinfekavimas: dezinfekcinė medžiaga

Tinkamai ir reguliariai prižiūrėti bus pratęsti gyvenimą savo vietoje, su medvilnės maišelį.

Paketas Apima:

D1046=(1 VNT C1380+1 VNT C1382+1 VNT C1394) Menstruacijų puodeliai

Žymos: siurblys du kartus impel, morty telefono dėklas, šunys gimtadienio žaislas, nėriniai star 10 kiemas, siurblys doseadora ph, pokeball vaikams, veidrodis apima s20, megaman 3 famicom, nėriniai akcijų barbie.

Medžiaga Silikono
Prekės Pavadinimas Sumifun
Modelio Numeris D1046
Kiekis 3PCS

Parašyti atsiliepimą

3Pcs/set Sumifun Daugkartinio naudojimo Medicininės kokybės Silikono Menstruacinis Puodelis Moteriškos Higienos Produktų Lady Mėnesinės Copo 2S+1L Dydis D1046

Papildoma informacija

Kaina:€3.74

SKU: w931

Atsiliepimai: